Pro výrobu matrací Celsio se kromě viscoelastické pěny Celsio, která je umístěna ve vysokém podílu na vrchní části matrace, používá studená pěna CELTEX. Tato pěna je dostatečně prodyšná, elastická a disponuje dlouhou životností. Tuhost matrací Celsio je určována právě rozdílnými tuhostmi spodní části matrace ze studené pěny.


OLIVIA

Matrace Olivia***** je kombinací dvou kvalitních značkových pěn Celsio® a CELTEX®. Díky tomu je docíleno nové dimenze spánku. Na povrchu matrace Olivia je umístěn materiál Celsio®, což je výběrová líná pěna s tvarovou pamětí. Líná pěna, také tzv. paměťová pěna, reaguje na zahřátí těla, které na matraci uléhá a díky tomu mění její vlastnosti. Pěna se přesně vytvaruje podle toho, jak ji uživatel zatíží a zároveň jej podepírá rovnoměrným tlakem, jemně obtéká křivky těla a vytváří oporu tam, kde je to potřeba. Po zvednutí se z matrace se pomalu vrací do původního stavu. Nosná část matrace je zhotovena ze studené pěny CELTEX®, která je vysoce pružná, prodyšná a její funkcí je zajišťování pevnosti celé matrace.

Matrace má unikátní konstrukci, kterou tvoří otvory ve vrchní paměťové vrstvě matrace. Příčně podélné antidekubitní prořezání studené pěny zlepšuje vlastnosti obou materiálů. Matrace Olivia tak zaručuje příjemný a ničím nerušený spánek. Paměťová pěna Celsio® snižuje tlak na povrch těla uživatele – zlepšuje se tak celkové prokrvení a uvolnění pohybového aparátu. Použité materiály a jedinečná konstrukce zajišťují výbornou prodyšnost celého lůžka.

Matrace Olivia se vyrábí vždy na míru podle přání zákazníka. Jádra matrací větší než 200 × 120 cm jsou lepená ze dvou nebo více dílů. Matraci lze uložit lamelový lamelový či prkenný postelový rošt. Matraci Olivia je možné dobře polohovat. Vzhledem k výjimečnosti matrace je dodávána ve speciálním kartonu, který zajistí, díky kterému je vyloučeno jakékoliv poškození během přepravy.

Doporučovaným typem potahu je Celsio® – jedná se o kvalitní a prodyšnou látku bez proševu s vysokým podílem bavlny, která umocňuje při používání maximální paměťový efekt matrace. Potah Celsio® je pratelný až na 60 °C. Matraci je možné vyhotovit i s potahy s prošívanou výplní: Grando Silver, Tencel, Medicott, New Jersey.

Výška matrace Olivia: cca 19 – 20 cm (dle typu potahu, výška jádra 18 cm)
3 základní tvrdosti matrace: měkká (KM), střední (KS), tvrdá (KT)
Nejvyšší třída *****
Snadná údržba
Testováno na životnost
Klinicky testováno
Prodloužená smluvní záruka 10 let na jádro matrace
Česká výroba

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


VALERIA

Matrace Valeria***** je kombinací dvou kvalitních značkových pěn Celsio® a CELTEX®. Díky tomu je docíleno nové dimenze spánku. Na povrchu matrace Valeria je umístěn materiál Celsio®, což je výběrová líná pěna s tvarovou pamětí. Líná pěna, také tzv. paměťová pěna, reaguje na zahřátí těla, které na matraci uléhá a díky tomu mění její vlastnosti. Pěna se přesně vytvaruje podle toho, jak ji uživatel zatíží a zároveň jej podepírá rovnoměrným tlakem, jemně obtéká křivky těla a vytváří oporu tam, kde je to potřeba. Po zvednutí se z matrace se pomalu vrací do původního stavu. Nosná část matrace je zhotovena ze studené pěny CELTEX®, která je vysoce pružná, prodyšná a její funkcí je zajišťování pevnosti celé matrace.

Matrace má unikátní konstrukci, kterou tvoří nejměkčí a maximálně komfortní druhá vrstva líné pěny na povrchu matrace a otvory ve vrchní paměťové vrstvě matrace. Příčně podélné antidekubitní prořezání studené pěny zlepšuje vlastnosti obou materiálů. Matrace Valeria tak zaručuje příjemný a ničím nerušený spánek. Paměťová pěna Celsio® snižuje tlak na povrch těla uživatele – zlepšuje se tak celkové prokrvení a uvolnění pohybového aparátu. Použité materiály a jedinečná konstrukce zajišťují výbornou prodyšnost celého lůžka.

Matrace Valeria se vyrábí vždy na míru podle přání zákazníka. Jádra matrací větší než 200 × 120 cm jsou lepená ze dvou nebo více dílů. Matraci lze uložit lamelový lamelový či prkenný postelový rošt. Matraci Valeria je možné dobře polohovat. Vzhledem k výjimečnosti matrace je dodávána ve speciálním kartonu, který zajistí, díky kterému je vyloučeno jakékoliv poškození během přepravy.

Doporučovaným typem potahu je Celsio® – jedná se o kvalitní a prodyšnou látku bez proševu s vysokým podílem bavlny, která umocňuje při používání maximální paměťový efekt matrace. Potah Celsio® je pratelný až na 60 °C. Matraci je možné vyhotovit i s potahy s prošívanou výplní: Grando Silver, Tencel, Medicott, New Jersey.

Výška matrace Valeria: cca 21 – 22 cm (dle typu potahu, výška jádra 20 cm)
3 základní tvrdosti matrace: měkká (KM), střední (KS), tvrdá (KT)
Nejvyšší třída *****
Snadná údržba
Testováno na životnost
Klinicky testováno
Prodloužená smluvní záruka 10 let na jádro matrace
Česká výroba

- více -

 

Zobrazit v e-shopu